O Nas

MB AI sp. z o.o.

W dzisiejszym świecie technologia czyni ogromne postępy w każdym aspekcie naszego życia – także w medycynie. MB AI sp. z o.o. to przedsiębiorstwo zajmujące się realizacją projektów w sektorze #MedTech oraz #FemTech.

Stawiamy na innowacyjność i rozwiązywanie problemów, dlatego tworzymy systemy, które zmienią podejście do medycyny. Poznaj nasze aktualne projekty!

Medbase – Zmiany dyżurowe dopasowane do kadry medycznej

www.medbase.com.pl

Medbase to innowacja na poziomie światowym. Wygodna aplikacja stworzona dla personelu medycznego i podmiotów leczniczych, pozwala w łatwy sposób uzupełniać luki dyżurowe i zapewnić płynną pracę. To rozwiązanie, które skupia się na work-life balance, dzięki zastosowaniu AI pozwala znaleźć najdogodniejsze dyżury dla lekarzy, pielęgniarek i położnych, a placówkom medycznym pozwala na sprawne zarządzanie grafikami.

Sympa Health – Wsparcie w walce z symptomami PCOS i endometriozy

www.sympahealth.co.uk

Niewidzialne choroby, takie jak zespół policystycznych jajników (PCOS) i endometrioza dotykają miliony kobiet na całym świecie. Sympa Health to nie tylko tracker menstruacyjny czy symptomów, to kompleksowe wsparcie w walce z objawami PCOS, endometriozy oraz innych dolegliwości związanych z menstruacją i zdrowiem kobiet. Aplikacja została stworzona we współpracy ze specjalistami z dziedzin ginekologii, psychologii, dietetyki i well-being.

Nasi Partnerzy